Contactgegevens

Kom in contact met de juiste persoon

Postadres;

Postbus 14
8520 AA St. Nicolaasga

Havenmeester; 06-12554659 ( Van woensdag t/m zondag telefonisch bereikbaar van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 17.00 uur. (Tijdens lunchepauze tussen 12.00 en 13.30 uur niet bereikbaar.)
Maandag & dinsdag vrij

Kantoor tel: 0513 - 43 17 06 (alleen op donderdag tijdens kantoortijden)
Kvk Fryslân: 40000055
Rabobank; NL 98 RABO 0334 7153 18
info@wsv-stnic.nl

Bezoekadres;

Westend 23
8521 NP St. Nicolaasga

Havenmeesters;

Sybrand Groenendal en Thea Seinen
06-12554659
Van woensdag t/m zondag telefonisch bereikbaar van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 17.00 uur.
Maandag & dinsdag vrij.

Leden- en Ligplaats - administratie;

Herma de Boer - Zonderland
Venusstraat 7
8521 LT Sint Nicolaasga
Tel: 0513 - 431154

Janke De Vries

Donderdag op kantoor
administratie@wsv-stnic.nl

Voorzitter;

Jacob Jellesma
It Sein 48
8521DH St Nicolaasga
0513-432520
voorzitter@wsv-stnic.nl

Secretaris;

Clara Steneker
Gaastweg 15
8521 JA St.Nicolaasga
secretaris@wsv-stnic.nl

Penningmeester;

Bonne Posthuma
Fazant 15
8521RB St. Nicolaasga
Tel: 0513 - 431086 / 06-51111557
penningmeester@wsv-stnic.nl

Webmaster;

Martin Boonstra
De Bast 49
8521PJ St. Nicolaasga
Tel: 06- 46 81 48 98
webmaster@wsv-stnic.nl

Redactie clubblad het Kompas;

Corina Steneker
Kade 5
8521 JR Sint Nicolaasga
E-mail: redactiekompas@gmail.com

Evenementencommissie;

evenementencommissie@wsv-stnic.nl

Zeilcommissie;

zeilcommissie@wsv-stnic.nl

Watersportvereniging St.Nicolaasga
Westend 23
8521NP Sint Nicolaasga
Tel: 0513-431706
Vol trots aangesloten bij
© Copyright 1969 - 
2024
WSV-St Nic- Alle Rechten Voorbehouden
Techniek & ontwerp door Somar Webdesign St.Nicolaasga
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram