WSV Havenfeest i.p.v. Marwiekein
Geachte leden van WSV-St.Nic,
Graag nodigen wij u uit om samen toch nog een feestje te vieren op onze mooie haven. Dit feestje staat gepland voor zaterdag 11 september vanaf 14.00 uur.
Hoewel we momenteel nog steeds met handen en voeten gebonden zijn aan allerlei Corona maatregelen willen we toch proberen om dit vaarseizoen nog iets feestelijks mee te geven achter op ons fantastische haventerrein. Dit alles natuurlijk binnen de dan geldende Corona bepalingen vanuit de regering en het RIVM.
Deze dag komt dan in plaats van het jaarlijks terugkerende “Marwiekein”.
We laten jong en oud weer genieten van een reeks hylarische spelletjes, dat belooft dus weer een dolle boel te worden.
Mochten de besmettingen tegen die tijd wel weer oplopen, dan kunnen wij ons genoodzaakt voelen het evenement af te gelasten. Hiervan zullen wij u dan tijdig op de hoogte stellen.
Wij zorgen deze dag voor gratis eten (gerookte en gebakken vis, snacks en patat) en ook kunt u bij ons een heerlijk gekoeld biertje bestellen voor slechts 1 eurotje.
Wenst u echter iets anders te drinken, dan verzoeken wij u dit zelf mee te brengen.
Natuurlijk is het voor de organisatie van groot belang dat we weten op hoeveel mensen we mogen rekenen. Daarom verzoeken wij u even op te geven via onderstaand opgavenformulier.